Cəmiyyət14.04.2025 - 09:553803Azərbaycanda tanınmış vəkil vəfat etdi Vəkillər Kollegiyasının üzvü Ramiz Musayev vəfat edib. Qanunla.Az xəbər verir ki, bu barədə onun oğlu Kənan məlumat verib. Qeyd edək ki, R.Musayev Bakı şəhəri 13 saylı Vəkil Bürosunun üzvü idi. O, 20 ilə yaxın vəkillik fəaliyyəti ilə məşğul olub. Bizim Telegram kanalımıza abunə olun
Cəmiyyət17.02.2026 - 18:381960Azərbaycan ilə Serbiya arasında səmimi əməkdaşlıq münasibətləri mövcuddur!
Cəmiyyət13.02.2026 - 19:133310Son illər ərzində aparılan işlər nəticəsində biz öz enerji generasiya gücümüzü böyük dərəcədə artıra bilmişik
Cəmiyyət13.02.2026 - 19:115508Süni intellektin tətbiqi, data mərkəzlərinin yaradılması, rəqəmsallaşma ilə bağlı islahatlar faktiki olaraq ölkələrin gələcək inkişafını müəyyən edir
Cəmiyyət09.02.2026 - 17:111904Zərdabda “Qalib liderin yolunda: Gənc müəllimlər arasında ideya müsabiqəsi” keçirilib –FOTO
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:594408Bu gün Azərbaycanın qazandığı uğurların əsasında məhz həmin dövrdə dövlətin gənclərə verdiyi dəyərin mühüm payı vardır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:572813“Qızıl kitab” Azərbaycan dövlətinin istedadlı gənclərə göstərdiyi yüksək diqqət və qayğının parlaq təzahürüdür
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:542814Azərbaycanın gənclər siyasətinin əsası ümummilli lider Heydər Əliyev tərəfindən qoyulub
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:442922Gənclərin yalnız bilikli deyil, eyni zamanda vətənpərvər ruhda yetişdirilməsi dövlət siyasətinin əsas istiqamətlərindəndir